NAUCZYCIELE

Nauczyciele naszej szkoły są ludźmi z pasją i miłością do jogi. Wierzymy, że nie ma barier, którym nie można przeskoczyć. Szkoła jogi to nie tylko miejsce ćwiczeń. To miejsce, w którym poznajesz własne ciało i przełamujesz ograniczenia. Poznaj nas bliżej!

julia-butrym-poludniewska-joga-rytm

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior II. Spełniając swoje marzenie o stworzeniu miejsca przyjaznego dla ludzi, otworzyła szkołę JogaRYTM. Jogę praktykuje od 2001 roku.

Czytaj więcej
natalia-gradzka-joga-rytm

Przygotowuje się do egzaminu na dyplomowaną nauczycielkę jogi według metody B.K.S. Iyengara. Pierwsze książki o jodze czytała w podstawówce, w lotosie przesiadywała już jako mała dziewczynka. Zajęcia prowadzi od 2007 roku.

Czytaj więcej
agnieszka-mika-joga-rytm

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Chce pomagać tym, którzy mają chorobowe ograniczenia ruchu. Pasją do jogi zarazili ją Joanna Jedynak i Henryk Liśkiewicz.

Czytaj więcej
natasza-moszkowicz-joga-rytm

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Senior Intermediate I. Członek Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. pełnia się w inspirowaniu innych do myślenia, działania i tworzenia.

Czytaj więcej
malgosia-romanek-joga-rytm

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Nowe doświadczenia oraz spojrzenie na jogę wniósł w życie Małgosi czas ciąży, porodu i „mamowania” Stefanowi.

Czytaj więcej
joanna-ziolo-joga-rytm

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior II. Nieustannie szkoli się na warsztatach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów polskich i zza granicy.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

ul. Rostafińskich 4, Warszawa