O załozycielce

Poznaj moją historię i misję

Nazywam się Julia Butrym-Południewska

Jestem joginką

Praktykuję jogę Iyengara od 20 lat. Joga jest dla mnie drogą, ścieżką, a nie celem samym w sobie. Podoba mi się, że ciągle mnie zaskakuje, intryguje, pobudza. Nadal mam w niej dużo do zrobienia. Uwielbiam moment rozwijania maty. Ma to coś ze sfery sacrum.

Jestem bizneswoman

Prawie 10 lat temu założyłam szkołę JogaRytm. To był odważny krok, bo na biznesie nie znałam się w ogóle. Oczywiście popełniłam masę błędów, ale dzięki nim wiele się nauczyłam. Poznałam czym jest zarządzanie, administracja, marketing, księgowość, biurokracja. Założyłam własną szkołę, bo miałam jasną wizję, jak taka szkoła powinna funkcjonować. Teraz realizuję tę wizję.

Jestem filozofką

Z wykształcenia, ale też i z patrzenia na świat. Lubię zadawać pytania, szukać przyczyny. Interesuje mnie filozofia jogi, filozofia Indii, filozofia hinduizmu. Lubię czytać przed jakimi problemami stawali ludzie kiedyś i jakie znajdywali rozwiązania. To ciekawe, że w różnych czasach, w różnych miejsach dochodzi się do takich samych wniosków.

Jestem podróżniczką

Najlepiej odpoczywam odrywając się od rutyny dnia codziennego i opuszczając dom. W innych miejscach najważniejsi są ludzie. Los jest dla mnie łaskawy i stawia na mojej drodze wyjątkowych ludzi. Czasem są to jednorazowe spotkania, a czasem przyjaźnie na wiele lat. Oczywiście, jeżdżę też do Indii – kolebki jogi. Marcowy lockdown zastał mnie właśnie w Indiach. Chciałabym tam wrócić. Może w przyszłym roku?

Jestem żoną

Tego samego mężczyzny od prawie 20 lat. Jest dla mnie dużym wsparciem. Jego też zaraziłam jogą. Jestem też mamą. Moje dzieci ciągle mnie mobilizują, żeby dotrzymać im kroku. Czasem nawet mi się udaje. Rodzina jest ważną częścią mojego życia.

Jestem Twoją nauczycielką

Poprowadzę cię na tej ścieżce. Będę Twoją przewodniczką w jogowym świecie, który może ci się wydawać obcy i odległy. Opowiem ci o anatomii, filozofii, terapeutycznym działaniu asan. Razem, krok po kroku będziemy na macie poznawać pozycje jogi i tworzyć z nich sekwencje. Pokażę ci, jak wiele dobrego joga może wnieść do twojego życia. Zaufaj mi

Pokażę ci, jak wiele dobrego joga może wnieść do twojego życia. Zaufaj mi.