ZAJRZYJ DO NAS

Szkoła JOGARYTM znajduje się w świetnej lokalizacji między dwiema dzielnicami: Mokotowem i Ochotą. Z jednej strony otacza nas Pole Mokotowskie, z drugiej Rodzinne Ogródki Działkowe. Lokal mieści się w ogrodzonym budynku w kształcie podkowy. Znajdujemy się w lewym skrzydle, bliżej parku.

Do dyspozycji uczniów naszej szkoły oddajemy 2 przestronne sale do ćwiczeń, recepcję, 2 szatnie, toalety oraz prysznice. Wnętrza zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie uczestników zajęć.

Duża sala o powierzchni 90 metrów ma widok na park. Oprócz klasycznych pomocy do jogi posiada również 3 kolumny wykorzystywane do praktyki. wykorzystywana jest do zajęć jogi. Została wyposażona w różnorodne pomoce: maty, drabinki, liny, pasy, koce, wałki, paski, klocki, kije, ćwierćwałki, worki z piaskiem oraz woreczki na oczy.

Druga sala o powierzchni 60 metrów nazywana jest słoneczną, gdyż przez większość dnia wypełniona jest światłem. Dwie ściany są wyposażone w haki z linami, a jedna w drabinki.

By nasi uczniowie mieli zapewniony pobyt w czystych i higienicznych warunkach, przy wejściu znajduje się miejsce na buty i okrycia wierzchnie, by nie wnosić ich do części, w której ćwiczymy i przygotowujemy się do zajęć. W recepcji uzyskają Państwo niezbędne informacje o naszej ofercie.

Zapraszamy dalej do sklepiku, gdzie zaopatrzysz się w podstawowe pomoce do jogi, ubrania do ćwiczeń oraz zdrowe batony.

W szatni znajdują się szafki zamykane na klucz. Po zajęciach możesz skorzystać z prysznica.

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami

ul. Rostafińskich 4, Warszawa