30Mar

Zajęcia ON-LINE

30 marca, 2020 aktualności 0

Zajęcia ON-LINE

🎥 Od dzisiaj tj. 30 marca nauczanie będzie dwutorowe:

Będziemy kontynuować udostępnianie filmów tak jak do tej pory (patrz post z linkami do wszystkich dotychczas wyemitowanych filmów). Wdzięczność za pracę włożoną w ich nakręcenie możesz wyrazić dorzucając się do https://zrzutka.pl/nzssrk gdzie zbieramy na czynsz.

Równocześnie stworzyliśmy platformę do regularnych zajęć. Przygotowaliśmy nowy grafik i nowy cennik.

📆 Z myślą o Was zapełniliśmy grafik tak, aby jak najlepiej sprostać Waszym potrzebom. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie zmiany godzin czy zajęć, piszcie. W końcu jesteśmy tu dla Was!

Zajęcia są prowadzone na żywo więc postarajcie się „przybyć” na nie chwilę wcześniej aby sprawdzić czy wszystko u Was działa. W razie czego kontaktujcie się z nami mailowo na biuro@jogarytm.pl lub telefonicznie 602 77 46 77

💰 Zajęcia dostępne są w ramach karnetów JogaRytm, które możecie wykupić online na naszej stronie https://jogarytm.systemate.pl/offer (karnety specjalne).
Obniżyliśmy ceny karnetów o 20%.

📝 Na zajęcia obowiązują zapisy – kliknij w zajęcia, w których chcesz uczestniczyć i wybierz opcję „Zapisz się”:
10 minut przed wybranymi zajęciami, w oknie szczegółów udostępniony zostanie link do transmisji dla danych zajęć.

Pamiętaj! Musisz być zalogowana/y do swojego konta klienta w Systemate aby zobaczyć udostępniony link w opisie zajęć.

.
Zajęcia on-line udostępniane będą na platformie BlueJeans – pobierz i zainstaluj program na tablecie lub telefonie (na laptopie i komputerze nie jest to konieczne).
Jeśli korzystasz z telefonu lub tabletu i masz już ściągniętą aplikację BlueJeans Meeting, wystarczy, że klikniesz w podany link.
W przypadku korzystania z laptopa lub komputera, nie musisz niczego instalować.

👉 Jeśli chcesz przetestować czy i jak działa ten system, kliknij w link do próbnego spotkania: https://bluejeans.com/694803703/0490

🧘‍Do zajęć potrzebna jest mata, czasem ściana lub drzwi. Jeśli posiadasz więcej sprzętu, świetnie. Jeśli nie, możesz go zakupić w naszym sklepiku i umówić się na odbiór osobisty lub przesyłkę. Możesz też skorzystać z paska od szlafroka, grubej książki lub stołu. 🧘‍

🕉 Cały nasz zespół pracuje z wielkim zaangażowaniem, abyście nadal mogli praktykować. Uczymy się obsługi nowych programów, aranżujemy pokoje w sale do jogi, badamy nowe możliwości.
Nie tracimy nadziei, że nadal możemy Wam zaoferować jogę spełniającą Wasze potrzeby.