28Sie

Wyjazdowy warsztat w Niborku

Sierpień 28, 2019 aktualności, Warsztaty wyjazdowe 0

Wyjazdowy warsztat w Niborku

Zapraszam na jesienny warsztat w pięknych okolicznościach przyrody w Leśniczówce Nibork na Mazurach w terminie 17 – 20 października. Celem wyjazdu jest wzmocnienie kondycji przed kapryśną jesienią.

Zamieszkamy w Domu Wypoczynkowym tygodnika Polityka kilka kilometrów od Nidzicy. Do wyboru pokoje jedno- dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pełne wyżywienie wegetariańskie.

Zaczynamy kolacją we czwartek 17 października. Od piątku praktykujemy dwa razy dziennie jogę i pranajamę. W niedzielę 20 października po porannej sesji jogi i obiedzie wyjeżdżamy, a zatem łącznie czeka nas 5 sesji jogi. Oprócz tego spacery, sauna, masaże, rozmowy o jodze lub nicnierobienie.

Zapraszam z rodzinami oraz zwierzakami wszelkiej maści. Okoliczne lasy sprzyjają długim spacerom, a sala kominkowa zachęca do rozmów z bliskimi.

Koszt jogi to 210 zł płatne na miejscu. Druga opłata to pokój z wyżywieniem zaczynająca się od 360 zł za pokój trzy- lub czteroosobowy do 1 560 zł za apartament. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 539593593 lub mailowo biuro@nibork.com

Warsztat poprowadzi Julia Butrym-Południewska, a gościć nas będzie Leśniczówka Nibork

Zapraszam