16Lut

Wyjazd Jogowy w Dolinie Biebrzy ZAGRODA KUWASY

Wyjazd Jogowy w Dolinie Biebrzy ZAGRODA KUWASY

WAKACJE Z JOGĄ

W ZAGRODZIE KUWASY

Zapraszam na letni warsztat jogi

w dniach 15 – 21 sierpnia 2021

w Biebrzańskim Parku Narodowym

Zapraszam Was na warsztaty jogi do rodzinnego pensjonatu w Dolinie Biebrzy. Zagroda Kuwasy łączy ze sobą dziewiczą przyrodę Biebrzańskich Bagien oraz wysoki standard noclegów. Do największego Parku Narodowego w tej części Europy ściągają liczni miłośnicy ptaków. Nasi gospodarze wraz z licencjonowanym przewodnikiem wprowadza nas w świat dzikich gęsi, czarnych bocianów i bielików. Oni również zadbają o wegetariańskie wyżywienie. Zaserwują domową kuchnię z elementami kresowej i podlaskiej.

Zagroda Kuwasy dysponuje przestrzennymi 2 i 3 osobowymi pokojami z łazienkami. Duża liczba pokoi sprawia, że na ten wyjazd możecie pojechać z najbliższymi, również z dziećmi, które otrzymają 20 procent zniżki.

Oprócz zajęć jogi w Kuwasach czeka na nas wiele dodatkowych atrakcji: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, ognisko, jazdy konne i wycieczki przyrodnicze. Nikt nie będzie się nudził.

Zajęcia 2 razy dziennie poprowadzi Julia Butrym-Południewska – dyplomowana nauczycielka jogi wg. metody B.K.S Iyengara ze stopniem Junior 3. Absolwentka specjalistycznych kursów, uczestniczka międzynarodowych warsztatów, autorka artykułów o jodze. Od ponad 9 lat prowadzi swoje studio, gdzie uczy początkujących i zaawansowanych.

Aby zapewnić indywidualne podejście, wyjazd będzie kameralny. Maksymalnie 18 osób. Koszt noclegów, wyżywienia oraz zajęć to 2 000 zł. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na adres biuro@jogarytm.pl a następnie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł na konto:  76 1950 0001 2006 9217 8609 0001  z dopiskiem „imię i nazwisko Kuwasy 2021”.