26Gru

Wyjazd jogowy na Mazury WESOŁOWO

Grudzień 26, 2018 aktualności, Warsztaty wyjazdowe 0

Wyjazd jogowy na Mazury WESOŁOWO

JOGOWE WAKACJE W WESOŁOWIE

Zapraszamy na kameralny warsztat

w dniach 3-10 sierpnia 2019 do Wesołowa na Mazurach

Po raz ósmy zapraszam do tego niezwykłego miejsca. Istnieją liczne powody, dla których miejsca na ten warsztat rozchodzą się już w styczniu. Drewniany budynek szkolny z 1918 roku został przerobiony na kameralny pensjonat. Gospodarze zachowali kaflowe piece, drewniane okna i skrzypiącą podłogę. Wnętrza wypełniły meble oraz pamiątki z Indii. Jedna z klas została przerobiona na salę do praktyki wyposażoną jak szkoła jogi. Pozostałe zamieniły się w cztero-, trzy- i dwuosobowe pokoje dla gości. Dom otoczony jest łąkami, ogrodem, sadem owocowym oraz stawem z pomostem. W drugim budynku swój dom znalazły kaczki, indyki i gęsi. A na dachu bociany. To niepowtarzalne miejsce stworzyli Ewa i Staszek, którzy zadbają o nasze wyżywienie. Są uczniowie, którzy jadą do Wesołowa nie dla jogi, ale dla pysznego jedzenia właśnie. Trzy wegetariańskie posiłki z sezonowych warzyw i owoców. Domowy chleb z pieca, ciasto z jabłkami z sadu, napar z pokrzywy i pomidory prosto z krzaczka.

Zajęcia poprowadzi Julia Butrym-Południewska – dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S Iyengara ze stopniem Junior 3. Od 16 lat uczestniczy w zajęciach, szkoleniach i warsztatach. Regularnie odbywa staż w Instytucie Jogi w Punie. Prowadzi zajęcia w swojej szkole, w firmach oraz w domach. Na wyjeździe zaoferuje 2 sesji jogi dziennie i pranajamę. W wolnym czasie na uczestników czekają wycieczki, jazda na rowerze, ognisko, kąpiele w jeziorach lub po prostu odpoczynek na łonie natury.

Inwestycja w ten owocny wyjazd to 1700 zł Cena obejmuje: wszystkie zajęcia, noclegi, wyżywienie. Dobre samopoczucie gratis! Zniżki dla uczestników poprzednich warsztatów w Wesołowie: jeden- dwa pobyty – 5 procent zniżki, od trzech do pięciu – 10 procent, sześć i więcej pobytów – 15 proc.

Grupa maksymalnie 16-osobowa. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na adres biuro@jogarytm.pl a następnie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł na konto szkoły JogaRytm: 76 1950 0001 2006 9217 8609 0001  z dopiskiem „imię i nazwisko Wesołowo 2019”.