Warsztaty chustowe

13 września, 2017 event-calendar, Wydarzenia 0

Zapraszamy na WARSZTATY CHUSTOWE 20 września o godzinie 12.:00

Dla kogo: dla ciężarnych oraz rodziców dzieci nie trzymających głowy

Cel zajęć: każdy uczestnik otrzymuje wiedzę na temat zdrowego noszenia, co najmniej raz poprawnie zawiązuje w chuście lalkę lub dziecko, oraz otrzymuje wskazówki nad czym musi popracować, aby wiązanie było idealne.

Nosząc w chuście dajesz dziecku kontynuację znanych odczuć ze świata sprzed porodu. Dajesz mu poczucie bezpieczeństwa, dotyk, zmniejszasz stres i napięcia, odcinasz od nadmiaru wrażeń, stymulujesz rozwój emocjonalny. Budujesz wspaniałe podwaliny bliskiej relacji z dzieckiem na całe życie. Umożliwiasz naukę życia poprzez obserwację świata z dorosłej perspektywy, a także dbasz o prawidłowe ułożenie i rozwój stawów biodrowych i kręgosłupa maleństwa.
Nosząc w chuście nie musisz ściśle podporządkować swojego życia rytmowi maleństwa, za to szybciej uczysz się swojego dziecka. Możesz zachować mobilność sprzed porodu, nie bać się bezdroży, schodów, wchodzenia do sklepu ani komunikacji miejskiej. Masz wolne ręce, więc możesz sprzątnąć, ugotować obiad, uprasować. Możesz bez przeszkód bawić się ze starszym dzieckiem na placu zabaw. Dbasz o swój kręgosłup i stawy w rękach.

Za ile: 100 zł – jeden rodzic; 140 zł – obydwoje rodziców. W zajęciach uczestniczy maksymalnie 5 rodziców/par rodziców z dziećmi.

Prowadząca: Iza Banach-Kubik – Doradca Noszenia ClauWi®, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania. Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci.

Informacje i zapisy: Iza@PogotowieChustowe.pl 666 538 731 www.warsztatychsutowe.pl