5Sie

Warsztat we wrześniu na Mazurach

05 sierpnia, 2020 aktualności, Warsztaty wyjazdowe 0

Warsztat we wrześniu na Mazurach

Warsztat jogi w Niborku

Zapraszam na jesienny warsztat w pięknych okolicznościach przyrody w Leśniczówce Nibork na Mazurach w terminie 10-13 września. Celem wyjazdu jest zatrzymanie energii nagromadzonej latem oraz wzmocnienie organizmu przed jesienią.

Zamieszkamy w Domu Pracy Twórczej tygodnika Polityka kilka kilometrów od Nidzicy. Do wyboru pokoje jedno- dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pełne wyżywienie wegetariańskie.

Zaczynamy kolacją we czwartek 10 września. Od piątku praktykujemy dwa razy dziennie jogę i pranajamę. W niedzielę 13 września po porannej sesji jogi i obiedzie wyjeżdżamy, a zatem łącznie czeka nas 5 sesji jogi. Oprócz tego spacery, sauna, masaże, grzybobranie lub nicnierobienie.

Zapraszam z rodzinami oraz zwierzakami wszelkiej maści. Okoliczne lasy sprzyjają długim spacerom, a sala kominkowa zachęca do zatopienia się w lekturze.

Koszt jogi to 280 zł płatne na miejscu. Druga opłata to pokój z wyżywieniem zaczynająca się od 420 zł za pokój trzy- lub czteroosobowy do 1 560 zł za apartament. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 539593593 lub mailowo biuro@nibork.com

Warsztat poprowadzi Julia Butrym-Południewska, a gościć nas będzie Leśniczówka Nibork

Zapraszam