31Gru

Wakacje z jogą na Zanzibarze

31 grudnia, 2020 aktualności, Warsztaty wyjazdowe 0

Wakacje z jogą na Zanzibarze

WAKACJE Z JOGĄ NA ZANZIBARZE

 

W listopadzie po raz pierwszy odwiedziłam Tanzanię. Zakochana w Azji nie interesowałam się zbytnio Afryką. Ale tylko tutaj możesz przyjechać nie wykonując testów na koronawirusa. Zaryzykowałam i wiem, że chcę tam wrócić. A dopóki ukochane Indie pozostają zamknięte zapraszam Cię na wakacje na Zanzibarze.

 

Kiedy

28 lutego – 14 marca 2021

Polecimy jednymi z najlepszych linii lotniczych QUATAR AIRLINES. Obecnie cena biletu w obie strony (z przesiadką) wynosi zaledwie 2 600 zł. Oczywiście ta cena może ulec zmianie, na co nie mam wpływu. Jeśli cena biletów drastycznie będzie się różnić, biorę pod uwagę zmianę terminu o jeden dzień.

 

Gdzie

Zamieszkamy w nowo wybudowanym pensjonacie SOMA we wschodniej części wyspy od strony Oceanu. Ośrodek jest własnością Polaka, który na co dzień zajmuje się budową elektronicznych instrumentów muzycznych. Cały teren znajduje się tuż nad oceanem. Na miejscu są chatki bugalow, niewielki pensjonat, apartamenty, jadalnia, sala do jogi, basen oraz olbrzymi ogród, który właściwie powinnam nazwać buszem.

 

Oferta

Z mojej strony oferuję organizację całego wyjazdu oraz lekcje jogi dwa razy dziennie. Od Was będzie zależało, czy chcecie skorzystać z bogatej oferty wycieczek czy tylko wylegiwać się na plaży. Na miejscu znam różnych przewodników, którzy chętnie zorganizują wycieczkę do Stone Town, popłynięcie na rafę lub odwiedzenie parku narodowego.

 

Joga

Jogę poprowadzę ja, czyli Julia Butrym-Południewska – dyplomowana nauczycielka jogi wg. metody B.K.S Iyengara ze stopniem Junior 3. Absolwentka specjalistycznych kursów, uczestniczka międzynarodowych warsztatów, autorka artykułów o jodze. Od ponad 9 lat prowadzę swoje studio, gdzie uczę początkujących i zaawansowanych.

 

Cena

Koszt noclegów ze śniadaniem oraz jogi wynosi w zależności od wyboru rodzaju noclegu:

 

miejsce w pokoju dwuosobowym w bungalow – 4 500 zł

jedynka w pokoju dwuosobowym w bungalow – 5 800 zł

miejsce w pokoju dwuosobowym w pensjonacie – 5 100 zł

jedynka w pokoju dwuosobowym w pensjonacie – 6 500 zł

miejsce w apartamencie dwuosobowym w domku VIP (widok na ogród) – 5 500 zł

jedynka w apartamencie dwuosobowym w domku VIP (widok na ogród) – 7 600 zł

miejsce w apartamencie dwuosobowym w domku VIP (widok na ocean) – 6 500 zł

jedynka w apartamencie dwuosobowym w domku VIP (widok na ocean) – 9 200 zł

 

Do tego trzeba dodać około 2 600 zł za bilet lotniczy.

 

Obecna kalkulacja została zrobiona przy dzisiejszym kursie dolara. Gdyby nastąpiły drastyczne zmiany kursu, cena końcowa może ulec zmianie.

 

Uwaga! W przypadku zebrania grupy (czyli osób) właściciel da nam zniżkę na noclegi, więc cena jeszcze spadnie.

 

Jak wiadomo sytuacja w kraju i na świecie jest dynamiczna, więc trzeba szybko podjąć decyzję. Na zgłoszenia czekam do 17 stycznia włącznie. Jeśli zbierze się grupa, wyślę więcej szczegółów oraz harmonogram dalszych działań.

Pytania oraz zapisy: biuro@jogarytm.pl