26Paź

Pogłębiona Praktyka Jogi

26 października, 2020 aktualności, Warsztaty stacjonarne 0

Pogłębiona Praktyka Jogi

Pogłębiona Praktyka Jogi

 

Zapraszam 28 listopada (w sobotę) w godzinach 16-19 na warsztat poświęcony biodrom

 

Zapraszam na trzeci w tym roku szkolnym warsztat. Sobotnie spotkania mają na celu pogłębienie praktyki, na co nie zawsze starcza czasu na zajęciach. Pracujemy przez trzy godziny w trybie warsztatowym. Jest czas na doświadczanie pozycji, dzielenie się wątpliwościami oraz zadawanie pytań. Jako nauczycielka dzielę się moim doświadczeniem, uwagą oraz terapeutycznymi wariantami pozycji, ale to uczeń odczuwa i jest sprawcą przemiany.

 

Trzeci warsztat będzie poświęcony biodrom. Są łącznikiem między nogami, a tułowiem. Sztywność miednicy utrudnia pracę zarówno w skłonach jak i wygięciach. Z kolei ruchomość w biodrach czyni beneficjentami i nogi i tułów. Na początku zrobię krótki wstęp teoretyczny nakierowany głównie na anatomię jogi, następnie przejdziemy do części praktycznej zgłębiając asany kluczowe dla pracy miednicy.

 

Warsztat jest skierowany do osób regularnie praktykujących minimum pół roku. Uczestnictwo wymaga znajomości podstaw jogi i pracy w asanach. Liczba miejsc ograniczona ze względu na reżim sanitarny. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na adres mailowy: biuro@jogarytm.pl Koszt warsztatów wynosi 100 zł. Płatność gotówką na miejscu. Istnieje możliwość wykupienia na zawsze nagrania warsztatów.

 

Prowadzenie: Julia Butrym-Południewska (nauczycielka ze stopniem Junior 3)