25Sie

Pogłębiona praktyka jogi

25 sierpnia, 2020 aktualności, Warsztaty stacjonarne 0

Pogłębiona praktyka jogi

POGŁĘBIONA PRAKTYKA JOGI – STOPY

Z nowym rokiem szkolnym wracam do naszych comiesięcznych sobotnich spotkań. Pogłębiona praktyka jogi trwa trzy godziny i ma charakter warsztatu. Jest czas na eksplorowanie pozycji, dzielenie się wątpliwościami i zadawanie pytań.

W zeszłym roku cykl dotyczył poszczególnych części ciała. Niestety, od lutego żaden z warsztatów nie odbył się. Dlatego chciałabym powrócić to tej samej tematyki i zacząć od stóp. Jak zawsze na początku krótko opowiem o anatomii stopy, jej funkcji w jodze oraz najczęstszych problemach. Następnie przejdziemy do części praktycznej zagłębiając się w asany, w których stopy odgrywają kluczową rolę.

Pierwszy warsztat odbędzie się 19 września (w sobotę) w godzinach 16-19. Jego cena wynosi 100 zł płatne gotówką na miejscu przed warsztatem. Z powodu pandemii obowiązują zapisy na maila: biuro@jogarytm.pl W tym roku postanowiłam nagrać warsztat dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem takiego nagrania, proszę również o informację na maila.

Na warsztat zapraszam osoby praktykujące regularnie minimum pół roku. Uczestnictwo wymaga znajomości podstawowych pozycji i prawidłowego ich wykonywania. Do zobaczenia

Julia Butrym