NATASZA MOSZKOWICZ

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Senior Intermediate I.

Certyfikowany nauczyciel jogi według metody Iyengara® od 2003 roku. Współtwórca Krakowskiego Warsztatu Jogi.

Debiutująca w praktyce i nauczaniu pod okiem pierwszych w Polsce nauczycieli Seniorów.

Swoje przekonanie do podążania ścieżką jogi umacnia, praktykując i tłumacząc sesje warsztatowe prowadzone rokrocznie przez najbliższych uczniów B.K.S Iyengara.

Doświadczenia i wiedzę płynącą z praktyki nieprzerwanie weryfikuje, studiując pod kierunkiem Lois Steinberg (USA) w rokrocznie prowadzonych przez nią w Polsce warsztatach, jak i w ramach bezpośredniego stażu w Iyengar Yoga of Champaign-Urbana, IL;

Rity Keller (Niemcy) – w procesie egzaminacyjnym na stopnie Junior i Senior Intermediate oraz w regularnych warsztatach zgłębiających m. in. techniki praktyki kobiecej;

w warszAtatch prowadzonych przez Faeq’a i Corine Biria, oraz ich ucznia Christopha Tissot (Francja);

Gabriellę Giubilaro (Włochy), których warsztaty w Polsce również tłumaczyła;

od roku 2012 także pod kierunkiem Deana i Rebecci Lerner w organizowanych przez KWJ warsztatach w Polsce, oraz w ramach bezpośredniego stażu w Iyengar Yoga Institute of Pennsylvania, Lemont, PA.

oraz Carrie Owerko (USA) w Nowym Jorku i prowadzonych przez nią warsztatach w Polsce.

Rokrocznie odbywa miesięczny staż w Ramamani Memorial Iyengar Yoga Institute w Punie w Indiach, gdzie również asystuje w klasach medycznych.

Od 2008 roku pracuje w komisjach egzaminujących na stopień Introductory;

od roku 2015 także na stopień Intermediate.

Od 2011 roku asystuje w kursach nauczycielskich na stopień Junior Intermediate.

Od 2012 roku jest członkiem Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

W roku 2016/17 autorka i współprowadząca w Nauczycielskim Programie Szkoleniowym akredytowanym przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce.

Prowadzi systematyczne kursy wprowadzające do praktyki, przygotowujące do podjęcia praktyki własnej, kursy tematyczne dla osób zaawansowanych i zajęcia o profilu terapeutycznym. Jest autorem i współorganizatorem wyjazdowych warsztatów szkoleniowych w tym letniego Kursu Pogłębionej Praktyki na Sopatowcu realizowanego w oparciu o Jogasutry Patańjalego oraz rokrocznych zimowych Ferii z Jogą w Indiach.

Od września 2015 w ramach szkoły Jogarytm w Warszawie prowadzi regularne zajęcia dla nauczycieli.

Poza jogą…

Z wykształcenia filozof i religioznawca. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z natury myśliciel. Przez lata tańczyła. Dziś pisze, tłumaczy i fotografuje. Spełnia się w inspirowaniu innych do myślenia, działania i tworzenia.

Skontaktuj się z nami

ul. Rokosowska 4, Warszawa

+48 602 77 46 77

biuro@jogarytm.pl