KURS PODSTAWOWY

Kurs podstawowy to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z jogą. Przez 3 miesiące poznasz dowiesz się czym jest joga B.K.S. Iyengara, poznasz podstawowe asany (pozycje jogi), nauczysz się jak prawidłowo pracować, aby pomóc sobie przy dolegliwościach.

Dla kogo: dla mających pierwszy kontakt z jogą, dla praktykujących po dłuższej przerwie, dla asystujących do egzaminu nauczycielskiego Introductory oraz dla praktykujących według innych metod zainteresowanych technicznym uporządkowaniem wiedzy na temat asan.

Nad czym pracujemy: poznasz zasadnicze dla praktyki ustawienia, właściwe kierunki działania w pozycjach oraz zasady relaksowania się. Sprzyjać to będzie nie tylko ogólnej poprawie samopoczucia, ale pomoże zaradzić szeregowi typowych dolegliwości dzisiejszych czasów. Kursy prowadzą nauczyciele wyższego stopnia (junior lub senior), toteż w razie potrzeby nikomu nie zabraknie fachowej opieki i elementów terapii.

Zajęcia odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu o stałej porze z tym samym nauczycielem. Grupa jest zamknięta i liczy nie więcej niż 16 osób. Na zajęciach poznasz ponad 30 asan, które zostaną zademonstrowane i omówione pod kątem ich prawidłowego wykonania.

Zapisy przyjmujemy bezpośrednio w recepcji, droga mailową lub telefonicznie. Cały kurs kosztuje 595 zł (co daje 27 zł za zajęcia) i jest płatny w dwóch ratach. Po zapisaniu się zapłać w recepcji 295 zł zadatku lub przelej na konto szkoły 76 1950 0001 2006 9217 8609 0001. W tytule wpisz „imię i nazwisko karnet na kurs podstawowy”. Reszta kwoty płatna na pierwszych zajęciach.

Obecnie zbieramy zapisy na następujące kursy:

23 marca 2020 – 8 czerwca 2020 poniedziałki i środy godz. 20:00-21:15 prowadzenie Asia

31 marca 2020 – 16 czerwca 2020 wtorki i czwartki godz. 18:45-20:00 prowadzenie Natalia

26 marca 2020 – 9 czerwca 2020 wtorki i czwartki godz. 9:15-10:30 prowadzenie Asia

Zapisy mailowo biuro@jogarytm.pl

A oto komentarze absolwentów naszych kursów podstawowych:

Marta:”Kurs podstawowy to był dla mnie prezent od losu. Dawno nie zrobiłam dla siebie czegoś tak dobrego i ważnego”

Emilia:”Dowiedziałam się na czym polega joga i okazało się, że miałam zupełnie inne wyobrażenie o jodze”

Wiktoria:”Kurs podstawowy był dla mnie odkryciem, że joga jest dla mnie. Nauczył mnie cierpliwości.”

Anna:”Poczułam mięśnie, o których istnieniu nie wiedziałam. Przestałam się w końcu garbić i mam poczucie własnego ciała”

Karolina:”Kurs pomógł mi zminimalizować bóle stawów i kręgosłupa, odnaleźć harmonię i odpoczynek od problemów dnia codziennego”

Milena:”Kurs był fantastyczną przygodą i super praktyką”