Koncert gongów

02 października, 2017 event-calendar, Wydarzenia 0

Zapraszam w podróż wibracji i fal dźwięków gdzie odzyskasz zdrowie, równowagę i wewnętrzny spokój. Usłyszysz muzykę płynąca z różnych instrumentów, m.in. gongów, mis, fletów, bębnów szamańskich i dzwonków.

Kojące wibracje i dźwięki rezonujące w trakcie kąpieli bezpośrednio na nas wpływają. Wibracja wnika w głąb ciała, a komórki są gruntownie masowane, co wpływa na układ nerwowy, psychikę oraz wspomaga procesy regeneracji organizmu. W tym samym czasie zostaje pobudzona nasza energia życiowa, która równoważony i harmonizuje fizycznie oraz energetycznie. Następuje spowalnianie przepływu fal mózgowych, co wprowadza w stan głębokiego odprężenia, a to jest kluczowym elementem dla uzyskania kompletnego zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego w życiu.
Wibracja przenika nasze ciało i następuję odprężenie się do naszej elementarnej jaźni, to otwiera nas na stan wewnętrznej równowagi i harmonii. Całościowo regeneruje, przebudza wewnętrzną siłę i moc, wprowadza nową wewnętrzną organizację naszego potencjału, dzięki czemu życie staje się spełnione, a każdy kolejny krok niesie ze sobą lekkość.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
– Intencja
Warto przyjść na koncert z konkretną intencją. Wzmacnia ona proces uzdrowienia i czyści ścieżki. Nie zawsze jednak wiemy co to może być w danej chwili, więc nie jest to konieczne. Uzdrawiające dźwięki i tak poruszają się po wszystkich poziomach Twojej istoty.
wygodne ubranie
– ewentualnie swoją matę, kocyk do przykrycia, wodę lub przedmioty mocy (na miejscu są maty i koce)

Przeciwwskazania: rozrusznik serca, stany maniakalno-depresyjne, epilepsja, ciąża (pierwszy trymestr).

CZAS i MIEJSCE:
28.10.2017 (sobota) godz. 19.00 – 20.30.
Ul. Rokosowska 4 (Baśniowa) Warszawa-Ochota,

KOSZT: 40 zł.

ZAPISY:
Prosimy o dokonanie rezerwacji na adres email: ganajoga@gmail.com (temat, data, imię i nazwisko, telefon).

ZALICZKA jest gwarancją miejsca (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

PROWADZĄCA: Bhagwati Kaur

Praktykująca joginka oraz nauczycielka jogi i medytacji. Na codzień zajmuje się szerokopojętą terapią w pracy z drugim człowiekiem. W swojej praktyce posługuję się technikami takimi jak uzdrawianie poprzez dźwięk, światło i energoterapie.
Jest certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi wg. Yogi Bhajana. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu poszerzania świadomości, uzdrawiania, jogi i medytacji.
Celem Bhagwati jest podniesienie świadomości ludzi, przebudzenie ich osobistej energii i mocy do działania tak, aby mogli się spełniać i kreować swoje życie zgodnie z własną wolą. Dzieli się swoimi najlepszymi narzędziami w drodze do osiągnięcia postawionego sobie celu.