23Sie

Joga w Indiach luty 2020

23 sierpnia, 2019 aktualności, Warsztaty wyjazdowe 0

Joga w Indiach luty 2020

🐘🐘🐘 Czerwone klify z widokiem na Morze Arabskie, uprawy pieprzu i kardamonu, wodne rozlewiska pełne łódek, palmy kokosowe, słońce i uśmiechnięci ludzie. Chcemy zaprosić Cię na wyprawę do dalekich Indii oraz w głąb samego siebie. Oferujemy spotkanie z bujną przyrodą, morskim żywiołem, egzotyczną kuchnią i medycyną ayurvedyjską oraz praktykę jogi, oddechu i medytacji. 🐘🐘🐘

🌴 Miejsce:
Varkala – niewielkie nadmorskie miasteczko na południu Indii. ⛱ Kerali to jeden z piękniejszych i bezpieczniejszych stanów w Indiach. Ośrodek medycyny ayurwedyskiej. Zamieszkamy w 3*** hotelu położonym blisko morza. Hotel i sala do jogi będą wyłącznie do naszej dyspozycji. Osoby zgłaszające się najwcześniej mają pierwszeństwo w wyborze pokoju.

🌴 Czas:
Pod koniec zimy jesteśmy znużeni szarością, mrozem i brakiem światła. Zanim powitamy w Polsce wiosnę, ogrzejmy się w Indiach.☀ Nasza podróż rozpocznie się 14 lutego, a zakończy 29 lutego

🌴 Oferujemy:
• przelot najlepszymi liniami Qatar Airlines z Warszawy przez Doha do Thiruvananthapuram – stolicy Kerali i z powrotem ✈
• transport z lotniska do hotelu i z powrotem
• 14 noclegów (15 dni) w pokojach dwuosobowych w hotelu w Varkali
• 15 śniadań
• 2 razy dziennie joga w ponad stumetrowej sali osłoniętej od słońca (poza dniami, kiedy będziemy na wycieczkach)
• dwie wycieczki
• wykład lekarza ayurvedyjskiego

🌴 Dodatkowo płatne:
• pozostałe posiłki
• zabiegi ayurvedyjskie dla chętnych
• ubezpieczenie turystyczne
• wiza

🌴 Koszt całkowity to 7200 PLN
Tę kwotę dzielimy na:
2 370 zł przelot w obie strony (płatne na konto agenta podróży)
1200 zł zadatek płatny podczas rezerwacji
850 Euro płatne gotówką w Indiach

W przypadku rezygnacji do 10 grudnia 2019 roku zadatek zostanie zwrócony w całości. 💵
W przypadku rezygnacji do 29 grudnia 2019 zwracamy 50 procent zadatku. Po tym terminie zadatek przepada.
Zgodnie z regulaminem przewoźnika bilet lotniczy jest bezzwrotny! Jedynym rozwiązaniem jest znalezienie osoby na swoje miejsce.

🌴 Prowadzenie:
Obie wielokrotnie byłyśmy w Indiach. Mamy też doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wyjazdowych. Chcemy podzielić się pasją do jogi i zachwytem Indiami.

Julia Butrym-Południewska 🧘‍♀
Dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi metodą B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate III. Założycielka i właścicielka szkoły JogaRytm na Polu Mokotowskim w Warszawie. Z wykształcenia filozofka, z natury działaczka. Wdzięczna za możliwość praktykowania u wielu Nauczycieli.

Agnieszka Walkiewicz 🧘‍♀
Jestem dyplomową nauczycielką jogi według metody B.K.S Iyengara. Jogę zaczęłam praktykować w 1999 roku. Uczę innych nieprzerwanie od roku 2006. Stale się dokształcam, regularnie uczestniczę w warsztatach z najlepszymi nauczycielami z Polski i ze świata.
„Zawodowo” 🙂 odbywam głównie podróże do wnętrza siebie, prywatnie także w różne zakątki zewnętrznego świata.

🌴 Zgłoszenia:
jogawbharat@gmail.com