29Maj

Joga na Polu Mokotowskim

29 maja, 2019 aktualności 0

🌺🌺🌺Zapraszamy KAŻDEGO bez względu na wiek, płeć, pracę, stopień usportowienia oraz status ekonomiczny. Mile widziane całe rodziny, dzieci oraz psy.🌺🌺🌺

🌳 Co i jak
Przez godzinę praktykujemy wspólnie jogę prowadzoną przez nauczycieli JogaRytmu. Poziom zajęć podstawowy i odpowiedni dla każdego. Potem przez dwie godziny możemy skorzystać z oferty lunchowej pubu Lolek.

🌳 Kiedy i gdzie
Spotykamy się w każdą niedzielę od czerwca do sierpnia o godzinie 11 na łące między JogaRytmem a Pubem Lolek. Punktem rozpoznawczym są stojaki na rowery oraz roll-up JogaRytmu.

🌳 Jak się przygotować
Przynieś swoją matę, koc lub ręcznik. Ubierz się w wygodny strój. Przy silnym słońcu posmaruj się kremem i zakryj głowę. Przy niskiej temperaturze ubierz się na cebulkę. W razie deszczu przeniesiemy się do szkoły JogaRytm.
Nie objadaj się bezpośrednio przed zajęciami. Po sesji pójdziemy na lunch i uzupełnisz kalorie

🌳 Opłaty
Zajęcia są bezpłatne. Jeśli chcesz doceniasz naszą akcję i chcesz, żeby się rozwijała możesz wrzucić datek do kapelusza na koniec zajęć.
Każdy uczestnik zajęć dostanie voucher na koktajle i sałatki serwowane w Pubie Lolek. Voucher uprawnia do 50 procentowego rabatu.

🌳 Po co
Wierzymy, że wspólnie spędzony czas z bliskimi jest najcenniejszy. Pokażemy Ci jak poprze ćwiczenia zyskać dobre samopoczucie. Spotykamy się w olbrzymim parku, wśród drzew gdzie możesz nasycić się zielenią. A potem zjeść zdrowy posiłek w towarzystwie bliskich. Możesz zabrać rodzinę, dzieci i psy. Wszyscy są mile widziani!

Do zobaczenia
🌷JogaRytm
🌷Pub Lolek