13Lut

4-dniowy warsztat w Zagrodzie Kuwasy

4-dniowy warsztat w Zagrodzie Kuwasy

Julia Butrym-Południewska – nauczycielka jogi metodą Iyengara ze stopniem junior 3 zaprasza na wiosenny warsztat jogi w Zagrodzie Kuwasy w dniach 4-7 kwietnia
 
Zmęczeni zimą wypatrujemy wiosny. Skulone ciało marzy o rozciągnięciu i otwarciu. Tak jak ziemia budzi się do życia, tak my obudzimy ciała do praktyki.
 
Zapraszam Cię do Zagrody Kuwasy – wiejskiej posiadłości w Biebrzańskim Parku Narodowym. Z jednej strony dziewicza przyroda, z drugiej komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami. A do tego piękna sala do jogi. O samym obiekcie możecie przeczytać na stronie www.zagrodakuwasy.pl
 
Przyjeżdżamy 3 kwietnia we środę na noc, aby od rana wyspanym i wypoczętym móc zacząć przedłużony weekend. Gospodarze oferują wegetariańskie śniadania i obiadokolacje – bardzo smaczne i obfite, przygotowane ze świeżych produktów. Warsztat zakończymy 7 kwietnia niedzielnym obiadem.
 
Zagroda Kuwasy jest rodzinnym pensjonatem, dlatego zachęcam do zabrania osób towarzyszących oraz dzieci. Oprócz jogi będzie możliwość wycieczki na Czerwone Bagno i w woderach podziwiania krajobrazu. Na miejscu są również rowery, które można wypożyczyć i samemu zorganizować sobie wycieczkę. Wieczorami zaś przyjeżdżają fizjoterapeuci i oferują masaż.
 
Koszt zakwaterowania, wyżywienia i jogi wynosi 790 zł. Dopłata do pokoju 1 osobowego 50 zł za dobę. Dopłata za zwierzaka 25 zł za dobę. Dzieci mają 20 proc. zniżki.
 
Zapisy zbieram do 15 marca na maila biuro@jogarytm.pl Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 390 zł od osoby.